חץ חדש-01

בקבוקים ממותגים

צמאים לחשיפה? מחפשים מוצר ש”יטפטף” ללקוחות שלכם את הפרסום שלכם? בקבוקים ממותגים זה הפתרון!

לא חשוב באיזו עונה תרצו לחלק את המוצר שבחרתם בו, קיץ, חורף, סתיו או אביב, תמיד תהיה לכם בחירה מגוונת שתתאים לאקלים ולמזג האוויר.
הלקוחות שלכם ספורטיביים? – בקבוקי ספורט ממותגים.
הלקוחות שלכם אוהבים מחנאות וטיולים ? – בקבוקים טרמיים ממותגים לשמירת חום/קור של הנוזל.
הלקוחות שלכם הם פשוט בני אדם שאוהבים לשתות? – בקבוק ממותג לשתייה קרה במגוון אפשרויות.
המגוון לבחירה בבקבוקים הממותגים הוא עצום ומבין האפשרויות הרבות ניתן למצוא בקבוקי שתייה מפלסטיק, פוליפרופילן, נירוסטה, אלומיניום, נירוסטה דו שכבתית לשמירת חום קור, פלסטיק שקוף ועוד.
נוסף על בקבוקי שתייה יש גם בקבוקים שאשר להשתמש בהם לחליטה וגם לשייקרים לכל המתאמנים צורכי החלבון.

לקוחות רבים יבחרו בבקבוק ממותג כמוצר פרסומי מכיוון שהחשיפה שהוא נותן היא גדולה מאוד. המשתמש כמובן משתמש בבקבוק על בסיס יומיומי מה שמייצר חשיפה גדולה שתחלחל לכל מי שרואה אותו ותחשוף אותך ללקוחות פוטנציאליים נוספים.
ניתן למתג את הבקבוקים במספר דרכים, החל מהדפסת צבע אחד ועד להדפסת צבע מלא בהיקף של כמעט 360 מעלות סביב הבקבוק.
בקבוקי נירוסטה בצבע לבן, בקבוקים שומרי חום קור בצבע לבן ניתן למתג בצבע מלא. ניתן גם לבצע הדפסת מידע משתנה באופציות האמורות לעיל. הכמויות שניתן להדפיס יכולות להיות גם כמויות בודדות מכיוון שההדפסה הצבעונית היא דיגיטלית ואינה מצריכה הכנת גלופה, דבר שמייקר את העלויות כאשר מדובר בכמויות קטנות.
בכל האפשרויות האחרות, לרוב ההדפסה תהיה הדפסה בצבע אחד באמצעות הכנת גלופה והדפסת טמפון. סוג זה של הדפסה מתאים למוצרים שאינם לבנים ולכן לא מתאימים להדפסה בצבע מלא ברוב המקרים, וגם למקרים בהם הכמויות הנדרשות להדפסה הן לפחות 100 יחידות.
בין לקוחותינו העיקריים ניתן למצוא מאמני כושר, חברות גלישה ימית, בתי ספר, צהרונים, קייטנות.
בין היתר ניתן להזמין גם בקבוקים ממותגים עם הדפסה אישית משתנה על כל בקבוק גם עבור כיתות בבתי ספר וגנים כמתנת סוף שנה שהוועד מזמין. תוכלו למצוא באתר מגוון גדול מאוד של גרפיקות ועיצובים עבור הבקבוקים הממותגים לילדים. גרפיקות מותאמות גם לילדי הגן וגם לילדי בית הספר הבוגרים יותר. ניתן לבצע הזמנה של סטים תואמים של מספר מוצרים בנוסף לבקבוק הממותג כגון, תיק גב, מחברות ממותגות, צידנית ממותגת, מגבת חוף ממותגת, מגבת פונצ’ו ממותגת ועוד ועוד….
המאמר הרווה את צמאונכם? – נהדר, כזה אני רוצה!!!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן