חץ חדש-01

עטים ממותגים

עטים ממותגים הם בהחלט אחד ממוצרי הפרסום הבולטים והפופולריים שניתן להשתמש בהם לצורך הגדלת החשיפה שלנו אל מול הלקוחות הקיימים ובנוסף אל מול אלה שטרם הכירו אותנו.

עטים ממותגים הפכו להיות פופולריים מכמה סיבות. האחת היא עלותם הנמוכה יחסית, ישנם עטים באיכות טובה שמגיעים לעלות של לא יותר מ 1.2 שקלים ליחידה. ובמיתוג של כמות גדולה מאוד המחיר אפילו משתפר.

הסיבה השנייה היא הצורך במוצר הזה. מדובר במוצר שימושי מאוד שכל אדם ואדם צריך ולכן החשיפה באמצעות שימוש בעטים ממותגים כמוצר פרסומי גדולה ביותר.

המגוון שיש לבחירה בעטים הממותגים הוא גדול מאוד ובטוח שכל אחד יוכל למצוא את הסוג, הגודל, הגוון, המרקם והאיכות שהוא מחפש.
הלקוחות שלכם יתאהבו בעטים הממותגים שהשארתם אצלם וגם הם יגידו כזה אני רוצה
אפשרויות ההדפסה על העטים הן מאוד מגוונות.

ניתן להדפיס על עטים באמצעות הדפסת טמפון בצבע אחד ועד שני צבעים. זו שיטה יעילה וזולה מאוד בהדפסה בכמויות גדולות.

בנוסף ניתן להדפיס על עטים גם באמצעות הדפסת uv ישירה על העט. היתרון הוא שניתן להדפיס הדפסה צבעונית ללא כל צורך בהכנת גלופות ובהתחייבות לכמויות גדולות. שיטה זו יקרה יותר בהשוואה להדפסת טמפון אך כפי שצוין יתרונותיה רבים.

אפשרות מיתוג נוספת של עטים היא באמצעות חריטה בלייזר. אפשרות זו רלוונטית אך ורק לעטי מתכת וזאת מכיוון שבעת תהליך החריטה מתקלפת השכבה עליונה של העט ובכך נחשפת השכבה התחתונה שלמעשה יוצרת את תחושת ההדפסה. התוצאה במקרה זה מאוד מרשימה ובעלת מראה יוקרתי. מיתוג באמצעות חריטה בלייזר לרוב יהיה יקר יותר בהשוואה לאפשרויות האחרות, הן בגלל התהליך והן בגלל עלות העט שהיא גבוהה יותר בהשוואה לעטי הפלסטיק שניתן למתג באפשרויות הראשונות שצוינו.

לסיכום- עטים ממותגים – ממתגים רק בדפוס כזה אני רוצה

כתיבת תגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן