חץ חדש-01

10 רעיונות למוצרי פרסום יעילים לחלוקה בכנסים!

אם בקרוב אתם עתידים להציג בכנס עסקי חשוב, כדאי בהחלט שגם אתם תשאירו רושם על המבקרים. הדגשים החשובים? מוצרי פרסום שימושיים ומקוריים! לפניכם, 10 רעיונות פשוטים, אך עם זאת מדליקים בהחלט:

1.בקבוקי ספורט

לא משנה כלל אם קהל היעד שלכם הוא ספורטאים – בקבוקי הספורט נמצאים חביבים על קהלים רבים. על מנת שיהיה לבקבוק ערך שיווקי-פרסומי, תוכלו למתג אותו עם כיתוב מתאים: מהסלוגן שלכם, דרך הלוגו ועד איחולים לריצה נעימה.

10 רעיונות למוצרי פרסום יעילים לחלוקה בכנסים!

2.בשיא עונת החורף: מטריות

לעתים, מוצר הפרסום המקורי ביותר הוא מוצר הפרסום השימושי ביותר באותו רגע נתון. אתם מציגים בכנס בחודשי החורף? מטרייה ממותגת שלכם היא המוצר הפרסומי המדוייק ביותר!

3.עטים

למרות התרבות הדיגיטלית, עדיין נעשה שימוש רב בעטים בתחומי מקצוע שונים. אחרי שתבחרו את סוג העט החביב עליכם, השקיעו גם במיתוג מתאים. עם כל שימוש מחדש בעט, יזכרו בכם וכך המותג שלכם יטמע לאט לאט בתודעתם של המשתמשים.

4.תיקי אלבד

תיקי אלבד מחזיקים ביתרונות משמעותיים בהשוואה לתיקים אחרים: הם מאד קלים, ניתן לאחסן בהם מספר רב של פריטים והם אפילו מתכתבים עם טרנדים אופנתיים. בכדי שהתיק שלכם יהיה מקורי, יהיה בהחלט כדאי לשקול הדפסה ייחודית, כאשר לוגו בית העסק שלכם יהיה אלמנט מרכזי.

10 רעיונות למוצרי פרסום יעילים לחלוקה בכנסים!

5.מטבע לעגלה

סביר כי גם אתם מכירים היטב את הסיטואציה המתסכלת של להגיע אל הסופר, ולגלות כי אין ברשותכם מטבע מתאים לעגלה. אם יש מזכרת פרסומית שהאורחים שלכם לא מצפים לקבל, היא מטבע לעגלה. מתי עולה חיוך על הפנים? כשמצליחים לענות על צורך מדויק.

6.דיסק און קי

אפשרות פופולארית נוספת היא הדיסק און קי. מזכרת שכזו מתאימה לכל הקהלים, בכל הגילאים ומכל החברות. מאחר ומדובר על מכשיר כל כך שימושי, אתם יכולים ליהנות מפרסום שיווקי יעיל ועל בסיס יומי.

7.מחברות ממותגות

אם תרצו להשקיע תקציב מעט נמוך יותר, תוכלו לבחור באופציה של מחברות ממותגות. השימוש הרב במחשבים ככל הנראה לא מאיים על המחברות, ותמיד כיף לקבל מחברת המיועדת לכתיבת תזכורות, סיכומי פגישות וכיומן עבודה.

10 רעיונות למוצרי פרסום יעילים לחלוקה בכנסים!

8.מחזיק מפתחות

מתנה שימושית ועם זאת גם זולה, היא מחזיקי המפתחות. ללא כל תלות בעיסוקכם, מזכרת שכזו עושה את העבודה ומתאימה לכנסים עסקיים שונים.

9.לוח שנה

מתנה שכזו מתאימה בעיקר אם הכנס בו אתם מציגים נערך לקראת השנה העברית החדשה או השנה האזרחית החדשה. מדובר על מתנה שימושית, שתדירות השימוש בה הופכת אותה לכלי שיווקי איכותי בהחלט.

10.כובע ממותג

הפכו גם אתם את האורחים שלכם לחכמים בשמש! הכובע הוא פריט חובה בימי הקיץ בישראל, ואין אורח שלא יהיה שמח ביציאה מהכנס לקבל אותו כמזכרת במתנה.

כתיבת תגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן