חץ חדש-01

מוצרי פרסום יעילים לחלוקה ללקוחות

קהל הלקוחות שלכם נאמן לכם, מפרגן לכם ולעתים הוא גם זה המביא לגדילתכם עם הפצת בשורתכם. בעלי העסקים הגדולים והחברות הקטנות כבר יודעים היטב: לקוח טוב הוא לקוח שטוב שלו. לצד השירות הנפלא שלכם והמקצועיות שעליה אתם לא מתפשרים, חשוב לטפח גם את יחסי הספק-לקוח.

מתנה צנועה בדמות מוצרי פרסום שתעניקו לקהל הלקוחות שלכם מחזקת את שביעות הרצון שלהם, גורמת להם להרגיש כי הם מיוחדים ובעיקר מבדילה אתכם מכל נותני השירות האחרים. בימי ההולדת של הלקוחות, ימי נישואין, לקראת החגים או פשוט כשמתחשק לכם לפנק אותם, תוכלו להעניק להם את אחת המתנות הבאות:

לוח שנה ממותג

אחת המתנות שלקוחות יותר אוהבים לקבל היא לוח שנה מודפס. ישנם אלו הסבורים כי מדובר על מתנה מעט מיושנת ולא רלוונטית, אך למרות המכשירים החכמים ולוחות השנה הדיגיטלים, עדיין נעשה שימוש רב בלוחות השנה המודפסים. הכוח השיווקי של לוחות השנה טמון בעובדה כי הם מונחים על שולחנות עבודה – כך שלוח שנה ממותג מזכיר ללקוחות שלכם אתכם בכל יום מחדש!

כוס יין עם הדפסה

לא צריך לחכות לאירוע מיוחד בכדי להרים לחיים! מתנה נוספת שתוכלו להעניק ללקוחות הנבחרים שלכם היא כוס היין. כוסות היין נהנות מהילה יוקרתית, תוך שהן מתכתבות עם מונחים של איכות חיים, לייפסטיל גבוה ומותרות. את כוס היין שתעניקו בשמכם יהיה בהחלט כדאי למתג, כאשר המיתוג יכול להיות הדפס של סלוגן, ברכה אישית מכם, הדפס הלוגו או כל אלמנט עיצובי אחר המזוהה אתכם.

מוצרי פרסום יעילים לחלוקה ללקוחות

צעיף פליז ממותג

אם בית העסק שלכם עוסק בטקסטיל לדוגמא, מתנה מדליקה שתוכלו להעניק היא צעיף פליז. מתנה זו כמובן מומלצת בעיקר בחודשי החורף, וגם מומלץ בהחלט למתג גם אותה. הענקת צעיף ללא כל ציון השם שלכם כעסק, לא יוצרת כל אפקט אישי או שיווקי. הלקוחות שלכם רוצים לקבל מתנות ממותגות מכם – הן גורמות להם להרגיש חלק ממשפחה גדולה!

פנקס ספירלה במיתוג אישי

לצד המתנות היוקרתיות יותר, גם ישנן מתנות שנכנסות תחת סקטור של “מרצ’נדייז” – מתנות קטנות וצנועות יותר. מתנות אלו מיועדות לחלוקה נרחבת יותר, בין היתר עם ביקור הלקוחות במרכז השירות או בית העסק. לכן, פנקס במיתוג אישי יכול להיות נהדר, בעיקר משום שהוא תמיד רלוונטי ומתאים לכל הלקוחות.

מתקן לקפסולות קפה

אין כמעט בית בישראל שאין בו כיום מכונת קפה ביתית. עם מתנה זו, תוכלו לדאוג לאחסון נוח, פשוט ומודרני לקפסולות הקפה של הלקוחות שלכם. המתנה נחשבת מאד יוקרתית, ונהוג להעניק אותה במועדים מיוחדים וללקוחות VIP.

כתיבת תגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן