חץ חדש-01

מוצרי פרסום כמתנה לעובדים שלכם!

כדי להגיד לעובדים שלכם “תודה”, אתם לא באמת צריכים לחכות לאירוע מיוחד. כמנהלים ובעלים העומדים בראש העסק, אתם מודעים לכך שההון היקר והמשמעותי ביותר הוא ההון האנושי – הצוות המניע את בית העסק. מתנה קטנה שמטרתה להעניק תשומת לב, יכולה להגדיל את שביעות הרצון של העובדים!

אם בעבר היה נהוג לחשוב כי רק בית העסק מעמיד למבחן את העובדים, הרי שכיום ברור כשמש כי העובדים בוחרים את בית העסק – בכל יום מחדש. מוצרי פרסום יכולים להיות רעיון נהדר למתנה לעובדים שלכם. אז איזו מתנה תוכלו אתם להעניק לעובדים שלכם באירועים מיוחדים או כמחווה יפה הניתנת מכם?

נר ריחני בכוס זכוכית

העובדים שלכם מבלים שעות ארוכות במשרד בכל יום עבודה מחדש. בכדי להפוך את סביבת העבודה לנעימה יותר, ובעיקר למבושמת יותר, תוכלו להעניק להם במתנה נר ריחני. בשונה ממתנות אחרות הניתנות לעובדים בצורה קולקטיבית באירועים חגיגיים, את הנר הריחני נהוג להעניק לעובדים גם כמתנת יום הולדת, כחיזוק חיובי על הישג יפה או כקבלת פנים לעובד חדש הנקלט אצלכם.

דיסק און קי ממותג לעובד

כבית עסק, יש לכם אפשרות גם לצ’פר את העובדים עם מתנות נפלאות שגם ניתן להשמיש ביום העבודה. כונן הדיסק און קי יצר מהפכה של ממש – כמות אדירה של חומרים שניתן להכניס לכונן ולהתנייד איתו ללא כל מגבלה. את הדיסק און קי ניתן למתג לבחירתכם עם הדפסת שם בית העסק או הלוגו.

מוצרי פרסום כמתנה לעובדים שלכם!

מתקן לאחסון קפסולות קפה

בכל שנה מחדש אתם תוהים מה להעניק לעובד היקר שלכם במתנה. תרבות הקפה כיום הינה תרבות מאד מוערכת בקרב הישראלים. אם בעבר שתיית הקפה הייתה שמורה לבתי הקפה בלבד, בימים אלו מכונת הקפה הביתית מככבת בהמון בתים! מתקן לאחסון קפסולות הקפה הינו מתנה המשלבת בתוכה גם מימד פרקטי וגם מימד עיצובי.

כפכפי אצבע מודפסים

יום גיבוש הוא היום המשמעותי ביותר לצוות העובדים שלכם, וגם לכם! אם אתם חוגגים את יום הגיבוש בעונת הקיץ ומחוץ למשרד שלכם, תוכלו להעניק לעובדים במתנה כפכפי אצבע. הכפכפים הממותגים מוכרים היטב בענף האירועים הפרטיים – בעיקר באירועי החתונה בעת שמחלקים את הכפכפים בשלב רחבת הריקודים. ביום הגיבוש שלכם תוכלו לפנק כל אחד מהעובדים שלכם בזוג ממותג!

מוצרי פרסום כמתנה לעובדים שלכם!

חולצת קפוצ’ון מודפסת

מנגד, עם אירוע גיבוש חורפי תוכלו לפנק את העובדים שלכם באמצעות קפוצ’ון ממותג. מה שהופך את הקפוצ’ונים לממותגים, הוא האפשרות שלכם להדפיס עליהם הדפסים השונים המתכתבים עם אופי בית העסק: מתמונה משותפת של כל העובדים, דרך הדפסת הלוגו ועד כיתוב נבחר על ידכם. הדפסה על קפוצ’ון יכולה להפוך מתנה סתמית למתנה בעלת משמעות!

כתיבת תגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן