חץ חדש-01

עיצוב אלבומים – לכל מאורע בחיים

אלבום תמונות מהווה מזכרת נפלאה לתיעוד החוויות. האלבומים המעוצבים של היום מאפשרים להנציח רגעים מאושרים תוך שימוש באמצעים וויזואליים מעניינים מרקע ססגוני דרך כיתובים משעשעים ועד אייקונים ומדבקות שמשדרגים את הנראות של האלבום, מבחוץ ומבפנים.
אפשר ליצור אלבום בהתאמה אישית על ידי שימוש בממשק ידידותי לעיצוב אלבומים און ליין והדפסה דיגיטלית. לאחר שהאלבום יהיה מוכן מבחינתכם, תוכלו לבחור סוג כריכה, נייר, גודל ומספר עותקים.
אבל מה לגבי הקונספט של האלבום? מוזמנים לבחור את הנושא שיוביל את האלבום שלכם ויסייע לכם לגבש את כל האלמנטים באלבום אחד. לפניכם מספר רעיונות מעוררי השראה לאלבומים מרגשים.

עיצוב אלבומים - לכל מאורע בחיים

מטיילים, מצלמים, מדפיסים

חופשה משפחתית היא אירוע מגבש בו באווירה ונעימה בני המשפחה נהנים מזמן איכותי פוטוגני ביחד. צלמו שלל תמונות תוך כדי הטיול על רקע נופים מתחלפים ותוכלו למתג את האלבום שלכם כאלבום שמלקט חופשות שונות או מוקדש לטיול משפחתי אחד מיוחד. זה יכול להיות אלבום שמתעד את הטיולים שהיו לכם לפני החתונה, אחרי החתונה, לאורך תקופת הילדות והתבגרות הילדים או אלבום ייחודי לטיולי טבע מול טיולים בניחוח אורבני, חופשות בארץ או חופשות בחו”ל. אפשר לשלב בו מזכרות שאספתם במהלך החופשה כמו כרטיסי טיסה, כניסה לאטרקציות שונות וכדומה.

מההיריון ועד הלידה

פלא הבריאה יהיה הכוכב של האלבום הבא: אלבום המלווה את ההיריון לאורך החודשים השונים ועד לידת התינוק וגדילתו. תוכלו לצלם תמונה אחת מייצגת של כל אחד מחודשי ההיריון על אותו רקע וכך להמחיש את התקדמות ההיריון או תמונות שונות מהתקופה המרגשת הזו ולשלב עם תמונות מהלידה עצמה, הברית וכמובן התפתחות הבייבי. אפשר לשלב יחד עם ברכות ואיחולים של חברים ובני משפחה או ברכות שאתם ההורים כתבתם לתינוק וכך יהיה לו מזכרת של אלבום לידה בלתי נשכח.

הגעת לגיל של אלבום מצווה

בר/בת מצווה זו חגיגה מיוחדת ובשנים האחרונות נהוג להפיק יום צילומים מיוחד לעיצוב אלבום בר מצווה לבעל או בעלת השמחה. האלבום שלכם יכול להיות אותו בוק של תמונות שצילמתם את החוגג/ת במקומות שונים או אלבום שמציג תמונה אחת לכל שנה עד הגעתו/ה לגיל המצווה. אפשרות נוספת היא תמונות מאירוע בר/בת המצווה המחבר בין תמונות של האורחים, מועדון הריקודים וכמובן את בעל/ת השמחה בתמונות נבחרות מהאירוע. בכל זאת, מדובר בחגיגה של פעם בחיים!

מצטלמים כל הדרך לחופה

אלבום החתונה זוכה לטוויסט מעניין עם אלבומי חתונה בעיצוב אישי. אתם מוזמנים להנציח את אותם רגעים “מאחורי הקלעים” מרגע ההצעה ושליפת הטבעת ועד החופה או ירח הדבש ואפילו תמונות משנת הנישואין הראשונה. ניתן כמובן לשלב תמונות רשמיות של צלם האירוע או תמונות שהעליתם למדיה החברתית וליצור מעין אלבום חתונה אלטרנטיבי.

אלבום שעובד בשבילכם

אלבום מסוג אחר הוא אלבום חברה. כלומר, אלבום שמציג את עובדי החברה, את המותג שלכם, הווי המשרד או צילומים מיום גיבוש שערכתם לכלל העובדים. ניתן למתג את האלבום עם הלוגו והזהות הוויזואלית של החברה ולתת מתנה לכל עובד.

כיום אפשר לעצב, כאמור, את האלבום עצמכם דרך אתרי אינטרנט פשוטים. להעלות את קבצי התמונות ולסדר את הצילומים בדרך המועדפת עליכם כולל שילוב בין גוונים ומוטיבים שונים, כיתובים מעניינים וכן לשלוח להדפסה בבית הדפוס המועדף בגוגל. תוכלו לבחור בין כריכה רכה לקשיחה, גדלים שונים, אלבום מעוטר בספירלה או בלעדיה, עם תמונה ראשית פותחת וסוגרת, הקדשה מיוחדת בתחילת כל אלבום וליהנות ממשלוח עד הבית של האלבום המובטח כך שאם מדובר במתנה – הוא יגיע עד לחגיגה.

כתיבת תגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן