חץ חדש-01

טיפים לעיצוב הזמנות למסיבת בת מצווה

אם אתם מארגנים מסיבת בת מצווה אתם בוודאי כבר נמצאים בשלב ההכנות אשר כולל: איתור לוקיישן מתאים לאירוע, ארגון הסעות של הילדים והמבוגרים למקום, כמו גם בחירת קייטרינג לחגיגת המצווה, עיצוב חלל האירועים, בייחוד אם החלל הוא מועדון לבת-מצווה, כמו גם עבודה על תכנית אומנותית המתאימה לאירוע.

כדי שהאירוע שאתם מתכננים יהיה מושלם חשוב לשים את הדגש בתכנון האירוע לא רק על המיקום והמוזיקה הטובה, אלא גם על הזמנה מעוצבת לבת מצווה שתהיה נכונה ומהממת.

אבל כיצד מעצבים הזמנות לבת מצווה? הנה כמה טיפים חשובים:

בחירת עיצוב ההזמנה – כדי לעצב את ההזמנה לאירוע, ניתן לבחור בתחילה את העיצוב להזמנה. החליטו איזה מוטיבים תרצו שיופיעו בהזמנה, האם תרצו לשים את תמונתה של כלת האירוע, או שתרצו תמונה של פרחים, בלונים או אולי אפילו עיטור מושקע. נסו להביט בכמה דוגמאות להזמנות ובחרו את העיצוב המתאים ביותר לכלת האירוע ולכם.

גודל ההזמנה – כאשר אתם בוחרים הזמנה לבת מצווה, לא צריך לבחור הזמנה גדולה במיוחד וגם לא בכזאת בעלת 2 דפים כפולים כמו שנהוג בהזמנה לחתונה. בחרו הזמנה בעלת דף אחד בלבד בגודל של תמונה רגילה שבה תוכלו גם להוסיף את העיצוב או את התמונה שבחרתם וגם לכתוב את ההזמנה והפרטים של האירוע.

שימוש בצבעים חיים – אירוע בת מצווה הוא אירוע משמש ולכן חשוב להשתמש בצבעים חיים בעיצוב ההזמנה. השתמשו בגוונים צהובים, ירוקים, סגולים ובכל הצבעים שכלת האירוע אוהבת.

ניסוח ההזמנה – עוד חשוב לשים לב לניסוח ההזמנה. כיום ישנם ניסוחים קלילים לבת המצווה שמספרים קצת על כלת האירוע כמו גם על החגיגה שבפתח, וישנן גם הזמנות עם ניסוחים לבת מצווה דתית. אל תשכחו לציין את כל הפרטים של האירוע כמו: יום, תאריך עברי, שעה ומיקום והוסיפו להזמנה גם מפת הגעה אל המקום לבת-מצווה.

שימוש במעטפות מתאימות – אל תשכחו להכניס את ההזמנה למעטפה המתאימה. בחרו מעטפה אשר מתאימה לסגנון ההזמנה שבחרתם ושימו לב כי אתם כותבים את שמות המוזמנים בכתב יפה ומכובד על גב המעטפה.

האם אפשר לעצב הזמנה לבת מצווה לבד?

כיום אפשר לבצע עיצוב הזמנה לבד באמצעות שלל תוכנות לעיצוב. עם זאת במידה ואתם מעוניינים בהזמנה אישית ומעוצבת עם תמונה של הילדה, כמו למשל הוספת תמונה שצולמה על ידי צלם מקצועי, חשוב לפנות אל מעצב גרפי או אל חברה להפקת אירועים אשר תוכלו לעצב את ההזמנה עבורכם.

כתיבת תגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן