חץ חדש-01

מחברות ממותגות

רבים מהלקוחות המחפשים מוצר פרסומי שיעניק להם חשיפה גדולה ככל האפשר, ובו בעת גם יהיו שימושיים מאוד עבור הלקוח, יבחרו במחברות ממותגות.

מחברות ממותגות הן כלי שיווקי נהדר מכמה סיבות: שטח ההדפסה והמיתוג הוא גדול מאוד. גודלה של מחברת הוא איי חמש (15/21) וזה בהחלט גודל שלא קל לפספס כשזה מונח על שולחן וממתין לשימוש.

אפשרויות המיתוג הן בלתי מוגבלות. את עמודי הפנים ניתן להדפיס בשחור לבן או בצבע מלא בהתאם לתקציב כמובן, את הכריכה כמובן שניתן למתג בצבע מלא או בצבע אחד.

כמות מינימלית להזמנה איננה חייבת להיות עצומה וניתן למתג גם בכמויות קטנות.

ישנם כמה סוגים של מחברות שניתן למתג ובהתאם גם שיטת המיתוג שלהן. כך למשל ניתן לייצר מחברות ממותגות בכריכת דמוי עור שעמודי הפנים שלהן הן שורות שחור לבן ואת המיתוג ניתן לבצע בכריכה עצמה. ניתן להדפיס באמצעות גלופה הדפסה בצבע אחד או לבצע הדפסה בצבע מלא בעזרת מדפסת UV בהדפסה ישירה. אנו יכולים להדפיס בהדפסה ישירה  כל לוגו שתבחרו בין אם מדובר בצבע אחד או בלוגו בצבע מלא ובנוסף לכך ניתן גם לבצע הדפסת מידע משתנה על המחברות ולמעשה להעניק לכל לקוח מחברת ממותגת אישית שלו. מעבר לכך, בהדפסה ישירה מכיוון שאין צורך בהכנת גלופות ניתן גם לבצע הדפסה של מספר גרפיקות שונות (לאו דווקא שמות משתנים) ובכך להעשיר את המיתוג במידה ויש מספר גרפיקות למיתוג בחברה.

מחברות ממותגות בחיתוך צורני בעזרת לייזר הן מאוד מרשימות ולא סטנדרטיות. ניתן לייצר מכמויות של 100 ומעלה.

מחברות ספירלה ממותגות בכריכה רכה או קשה ניתן לייצר עם איזו גרפיקה שהלקוח ירצה בעמודי הפנים ובכריכה עצמה. אין צורך בהכנת גלופה וניתן לייצר גם כמויות בודדות.

עבור חלק מהמחברות ניתן גם לעשות הבלטה באמצעות פויל זהב, כסף, או ברונזה. זה כמובן מוסיף יוקרה רבה למוצר.

בין הלקוחות העיקריים שהם צרכני מחברות קבועים הם חברות התרופות אשר תוכלו לפגוש במחברות הממותגות שלהם בכל בית חולים או מוסד רפואי כזה או אחר. אין ספק שהשימוש במחרת הממותגת על בסיסי יומי מחדיר לתודעה של המשתמש את קיומו של הספק ובכך מייצר לו פרסום ושיווק פסיבי וכפועל יוצא מכך גם הזמנות חוזרות בעתיד.

בין לקוחותינו גם חברות היי טק רבות המזמינות על בסיס חודשי מחברות ממותגות ש”נחטפות כמו לחמניות” לדברי הלקוחות שלנו.

לסיכום, מחברות ממותגות הן מוצר פרסום מאוד מומלץ ושימושי שייתן תועלת רבה לבעל העסק בניסיונו לייצר חשיפה לעסק שלו.
אז תרשמו לפניכם, מחברת ממותגת שווה ואיכותית – כזה אני רוצה!!!

כתיבת תגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן